Главное™

Алена и Аксель

Солдат Лігаєва, перша жінка-кінолог військової частини 4114. Вона вирішила вступити до лав Нацгвардії, щоб не розлучатися зі своїм домашнім улюбленцем. Альона виховує собаку породи бельгійська вівчарка на прізвисько Аксель.

«Це моя відповідальність, що я взяла на виховання собаку, тому я вирішила, що ми будем проходити увесь шлях разом. Тим паче Акселю за його темпераментом краще працювати на затримання порушників, він чудово підходить для служби в правоохоронних органах», - розказує пані Альона.

Перед нею стояв вибір куди піти на службу – в Нацполіцію чи в Нацгвардію. Остання переважила завдяки оптимальним умовам служби. В подальшому жінка буде забезпечувати громадський порядок на вулицях Львова разом зі своїм службовим собакою.

Альона також встигла попрацювати в Італії пів року за контрактом в якості каскадера, брала участь у кінному шоу про Середньовіччя. Окрім того, гвардійка раніше працювала тату-майстром, захоплюється виконанням ескізів майбутніх витворів, які потім втілює в життя.

Вся сім’я Альони – спортсмени. Дідусь – заслужений тренер з легкої атлетики України, бабуся – майстер спорту з плавання, мама також займалась професійно плаванням, тато – спортивною гімнастикою.

«В юні роки я також спробувала різні види спорту, - розповідає Альона, - проте до професійного рівня не доходило. Тому що батьки хотіли, щоб я була розвинута різносторонньою особистістю. І в них це вийшло».

Нацгвардійка полюбляє усіх тварин, є активним волонтером, врятувала багатьох домашніх улюбленців від загибелі, так як попереднім власникам вони стали непотрібними: приносила з вулиці, забирала «в добрі руки». Серед найбільш екзотичних тварин, врятованих гвардійкою, були сови, хамелеони, черепашки, ящірки тощо. І це в її сім’ї спадкове.

«Я абсолютно не шкодую за свій вибір професії. Для мене у військовій частині панує домашня атмосфера. Мені взагалі пощастило займатись по життю тими справами, які мені подобаються», - резюмувала Альона.

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал

14 июля 2020
22:02    291   
О главном на Главном за 14 июля 2020
21:46    577   
Антикоррупционному суду отдали помещение "Антонова"
21:34    488   
Япония разрешит въезд некоторым группам иностранцев
21:20    539   
В Украину вернули украденную нацистами картину Гудро
21:08    553   
Кернес дал телефон для обращений харьковчан, пострадавших от стихии
20:52    613   
Президент подписал закон о списании долгов на оптовом рынке электроэнергии
20:38    569   
Зеленский до конца недели определится с новым главой НБУ
20:28    566   
Самолет Ryanair экстренно сел в Лондоне из-за записки о взрывчатке
20:17    610   
В Альпах нашли индийские газеты, сохранившиеся во льду после авиакатастрофы в 1966 году
20:05    562   
С завтрашнего дня во Львове возобновляют работу отели и хостелы
Новости партнеров