Главное™

Когда героизм родных вдохновляет: как Валентина и Андрей Соколюк стали гвардейцами

Валентина і Андрій Соколюки – брат з сестрою. Разом вони проходять військову службу за контрактом у військовій частині 1141 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Підписали свій перший контракт і стали військовослужбовцями не випадково. На таке рішення надихнула життєва історія і звитяга їхнього брата, Героя України Андрія Волоса

З початком російської збройної агресії проти України волинянин Андрій Волос 9 разів намагався добровольцем потрапити на фронт, але щоразу йому відмовляли через брак досвіду.

В 2015 році, дев’ятнадцятирічний юнак таки підписав контракт і пішов захищати територіальну цілісність України на схід. Але 28 червня 2018 року загинув у бою на Донеччині неподалік Горлівки, намагаючись прикрити собою командира роти. Його патріотизм, наполегливість і сподвижність слугували взірцем для оточуючих.

Валентині Соколюк 22 роки. Стільки ж було Андрієві Волосу, коли той загинув. Продовжити справу брата вирішила і Валентина.

«Втрачати рідних тобі людей, особливо у такому молодому віці, вкрай важко. Ми постійно підтримували з Андрієм зв’язок, навіть коли він пішов на схід. Брат гордився тим, що став військовим і захищає територіальну цілісність України. Його розповіді про військову службу надихали мене. Про те, що пішла служити ні краплі не шкодую», - розповідає дівчина.

Андрієві Соколюку – 18. Щойно став повнолітнім, підписав контракт із Національною гвардією України. Разом з Валентиною служить у патрульному підрозділі військової частини.

«Спочатку думав випробувати свої сили у поліції. Але коли не стало Андрія і Валя пішла служити, я остаточно вирішив – буду військовим. Колись Андрій говорив, що ми – творці власної долі. І сидячи на дивані, спостерігаючи збоку за тим, що робиться в країні, успішного майбутнього не побудуєш. От і я вважаю, ми повинні власним прикладом, ділом і працею розбудовувати нашу державу, а не тікати десь за тисячі кілометрів і розповідати, які ми герої», - переконаний гвардієць.

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал

Последние новости
18:30    74   
В Индонезии началось извержение вулкана Левотоло. Столб пепла поднялся на высоту 4 километра
18:18    97   
В школах Харькова диетическим питанием обеспечены 5 тысяч учеников
18:06    177   
С карты Австрии исчезнет деревня "Fucking"
18:01    149   
Как разработать ресторанный интерьер, который поможет повысить посещаемость?
17:54    210   
На Донбассе украинские военные снова сбили беспилотник боевиков
17:42    240   
Кучер подписал распоряжение о прекращении полномочий председателя ХОГА
17:30    310   
На границе с Россией задержана партия контрабанды на 9 млн грн
17:18    287   
Зеленский внес в Раду законопроект об отсрочке введения кассовых аппаратов для ФОП
17:06    276   
НАТО усилит сотрудничество в Черном море с Украиной и Грузией
16:54    285   
Фотофакт: под Офисом президента устанавливают каток
Новости партнеров