Главное™

З Днем Конституції України!

Вже майже чверть століття кінець червня – не лише пора відпусток, стиглих вишень та стійкого аромату квітучої липи, це час, коли ми святкуємо одне з найважливіших державних свят.

Конституція – не лише Основний Закон, звід прав, свобод та обов`язків. Це, передусім, Символ, найвиразніше свідчення того, що Україна сформувалася як демократична та правова держава.

Щороку напередодні Дня Конституції у мене зринає безліч думок щодо України, нашого народу, успіхів, надбань, викликів, якими сповнився літопис історії за попередні 365 днів.

Нам судилося жити у нелегкі часи, та хіба вони колись були прості?! Уся історія України – історія безперервної боротьби, намагання довести усьому світові і, в першу чергу, собі, що ми гідні права бути Державою.

І протягом століть ми послідовно, крок за кроком стверджували свою самобутність. І не спиняємося у цьому складному поступі дотепер.

Ми усі різні, кожен українець є особистістю - унікальною і неповторною. Ми можемо мати геть протилежні погляди та точки зору, що дає привід зловтішатися нашим численним недоброзичливцям, які вбачають у цьому слабкість і підставу вкотре спробувати накинути на нас ярмо неволі.

Але вони помиляються! Саме це – наша сила і наша зброя! І стаття 1 Конституції це виразно декларує: «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава». Як на мене, у цих словах закодовано волелюбний дух українського народу.

Ми - різні, але рівні! І точка зору кожного важлива. І думка кожного має значення. Це – сутність, природно-генетична основа, кредо, за яким жили покоління наших предків і яке дало можливість, незважаючи на усі лихоліття, вистояти, ствердитися як нація і як держава.

Попереду ще сила-силенна роботи, нам є куди рости і яких височин досягати, але, впевнена – якщо нашим дороговказом буде повага та любов одне до одного, шанування Закону, що має починатися від найпростішого, ніщо не спинить нас!

З Днем Конституції!

Слава Україні!

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал

Последние новости
12:16    53   
В Харькове мотоциклист сбил ребенка
12:07    107   
Аваков: киберполиция переходит на новый уровень работы и объявляет большой набор специалистов
11:41    223   
Сын Королевской тоже решил стать депутатом
11:32    230   
Россия предлагает Перу свои самолеты вместо украинских Ан-178
11:22    115   
В РФ за сутки выявили более 7200 заболевших COVID-19
11:21    187   
Александр Фельдман подал документы на выборы харьковского городского головы
11:12    233   
За сутки Covid-19 обнаружен у 142 сотрудников системы МВД. Это антирекорд
11:04    263   
Массовые беспорядки в Новых Санжарах: участникам вынесены приговоры
10:55    263   
В Тернополе задержан начальник областной ГНС за вымогательство $40 тыс
10:46    203   
Выборы-2020: Полиция открыла еще три уголовных производства
Новости партнеров