Главное™

Служити і захищати!

«… вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави…" – цими словами присягають на вірність народу ті, хто вступає на службу до лав Національної поліції.

І, повірте, у тих, хто хоч раз бачив очі хлопців та дівчат під час складання цієї клятви, не залишається жодних сумнівів у щирості їхніх намірів – «Служити і захищати!». Я бачила. Це – надзвичайно емоційно зворушливий і щемливий момент, від якого підступають сльози.

Сьогодні – День Національної поліції. І принципово, аби кожен українець усвідомлював, що це – не просто професійне свято поліцейських, це – важливий день для кожного громадянина.

Чесна, справедлива правоохоронна система є фундаментом демократичного суспільства, бо саме на поліцейських покладено обов’язок охороняти права і свободи людини.

Але відносини між поліцією та суспільством – дорога з двостороннім рухом. І з одного боку – правоохоронці зобов’язані дотримуватися присяги, яку дали українському народу, а з іншого – вони потребують зворотного зв’язку і їм надзвичайно важливо відчувати підтримку та повагу суспільства. Це ще більше заохочує поліцейських, дає їм відчуття, що їх зусилля не марні.

Як голова Наглядової ради Харківського національного університету внутрішніх справ спілкуюся з курсантами – майбутніми поліцейськими і знаю, про що говорю. Вони щиро готові зробити неможливе заради України та наших громадян і, до речі, постійно це підтверджують своїми вчинками.

Ніде правди діти – правоохоронна система поки що ще не бездоганна, як, зрештою, і все у житті, але вона поступово позбувається негативних проявів і місія суспільства – не чимдуж таврувати, а щиро допомагати у цьому.

З Днем Національно поліції!

Слава Україні!

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал

25 июля 2021
21:00    304   
О главном на Главном за 25 июля 2021
20:44    346   
Олимпиада-2020: Расписание и анонс выступления украинцев 26 июля
20:30    543   
Украинцы теперь смогут получать гарантию на товар по интернету
20:02    560   
В Киеве 18 химически опасных объектов
19:43    429   
"Металлист 1925" обыграл "Рух" в чемпионате Украины по футболу
19:22    678   
Путин наградил орденом своего кассира Ковальчука
18:58    581   
На Черниговщине горело пшеничное поле
18:49    393   
Все о вентиляции и кондиционировании: как обеспечить комфорт в доме
18:33    639   
Португалия открывается для украинцев
18:09    455   
В Украине могут разрешить "смешивать" вакцины от COVID-19, - главный санврач Кузин
Новости партнеров