Главное™

З Днем захисника України!

14 жовтня – день, коли ми відзначаємо одразу три надважливих національних свята: День захисника України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці.

День захисника України – досить нове свято, але воно вже встигло стати одним із моїх найулюбленіших, бо це -день, коли ми вшановуємо надзвичайну мужність, безкомпромісну гідність, готовність до самопожертви тих, хто знаходиться на вістрії боротьби з найбільшими викликами сьогодення для нашої держави.

А таких викликів, на жаль, останніми роками для України більш ніж достатньо… До неоголошеної агресивної війни на Сході та неперервної підступної інформаційно-пропагандистської кампанії цьогоріч додалася ще одна надзвичайно небезпечна загроза – пандемія, яка внесла свої суттєві коректури у життя практично кожної держави світу.

Завжди вважала, аби якомога глибше пізнати людину, треба подивитися, як вона поводитиметься у критичні ситуації. Думаю, у випадку держав можна використати таку саму схему.

Дивлячись на Україну, на те, як громадяни об’єднують зусилля для спільного вирішення проблем, що, здавалося б, абсолютно не мають рішень; як забезпечують підтримку тим, хто найбільше її потребує; як демонструють надлюдську самопожертву у найскладніші моменти – щиро пишаюся тим, що я – українка!

Впевнена, що усім разом нам під силу вистояти за будь-яких умов і перемогти будь-які виклики! Дуже сподіваюся, що наступного року ми будемо підбирати дату для святкування перемоги над зовнішнім ворогом і небезпечною хворобою. І, здається мені, 14 жовтня для цього ідеально підійде!

З Днем захисника України!

З Днем українського козацтва!

З Покровою Пресвятої Богородиці!

Слава Україні!

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал

Последние новости
13:45    34   
В центре Харькова горит здание с пиротехникой: есть пострадавшие
13:33    82   
Шмыгаль ждет предложений от регионов о развертывании мобильных госпиталей
13:21    117   
МВД переходит на усиленный вариант несения службы
13:10    228   
Как проходит реконструкция Харьковского зоопарка (фото)
13:00    233   
Нардепы от "Слуги народа" отправились на Донбасс
12:48    230   
Украина собрала 80% урожая зерновых
12:36    376   
СБУ разоблачила аферу при строительстве дороги в Харьковской области
12:25    344   
Der Spiegel: Насколько смертелен Covid-19?
12:14    216   
Украинский МИД призвал продолжить давление на РФ из-за кибератак
12:05    316   
Правительство США подало в суд на Google
Новости партнеров