Главное™

З професійним святом, нацгвардійці!

Сьогодні Україна відзначає День національної гвардії. Саме держава, а не лише ті, хто носить почесне звання «нацгвардійця». Канцелярською мовою Національна гвардія - військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи МВС.

Але за цим офіційним визначенням стоять його представники - українці, які своєю хоробрістю, самовідданістю, готовністю до будь-якого ризику задля захисту нашої держави та її громадян щоденно доводять, що заслуговують на високу довіру з боку громадян.

Нацгвардієць Віталій Марків став уособленням справжнього воїна, мужнього і непохитного українського патріота, який самовіддано пройшов підступні випробування, що їх організувала російська пропаганда на міжнародній арені.

Силою духу Віталія захоплювалися по всьому світі, до речі, як і завзяттям України, зокрема – міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у питанні захисту українського воїна від безпідставного переслідування перед італійським правосуддям. Це стало, мабуть, найбільш красномовною історією про те, як українські герої ладні на будь-яку самопожертву заради рідної країни і як держава не залишить їх один-на-один з важкою проблемою.

Проте, це далеко не єдиний випадок, коли завдяки українським нацгвардійцям вдалося врятувати життя, вирішити складні ситуації, не допустити вкрай негативних наслідків – такі приклади зустрічаються щодня. Адже бути нацгвардійцем сьогодні – високе і почесне звання, яке службовці несуть з особливою гідністю.

Відчуваю щиру вдячність за те почуття захищеності, яке забезпечують наші нацгвардійці! Бажаю кожному з них по-справжньому богатирського здоров’я,безмежного щастя, відданого та комфортного колективу та, обов’язково, впевненості, що які б важкі не були випробування, рідна держава завжди підтримає і буде поруч.

З Днем національної гвардії!

Слава Україні!

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал

Последние новости
11:11    101   
В СБУ рассказали подробности ночных обысков в ТРЦ Millenium
11:01    148   
В Харькове налоговиков несколько часов удерживали на территории подшипникового завода
10:44    147   
Харьковская область нарушает алгоритм вакцинации, - Ляшко
10:29    211   
Минобороны РФ начали возвращать войска с учений в оккупированном Крыму
10:18    253   
Эвакуировали 12 человек: последствия пожара в многоэтажке в Харькове
10:07    142   
Олимпийские игры в Токио: российский гимн заменит музыка Чайковского
09:55    220   
В Харькове частично перекроют улицу Чернышевскую
09:43    310   
Стоимость биткоина резко упала
09:30    291   
"Красную" зону карантина могут покинуть 6 регионов
09:11    328   
В Украину прибыла вторая партия вакцины от коронавируса AstraZeneca
Новости партнеров