Главное™

Мариупольские пограничники провели учебные стрельбы (фото, видео)

Протягом цього тижня морські прикордонники удосконалювали навички стрільби зі штатної зброї

Першими на вогневий рубіж вийшли моряки-прикордонники корабля спеціального забезпечення «Онікс» та військовослужбовці відділу спеціальних дій на воді.

Бійці виконували вправи стрільби із пістолету ТТ у русі а також після фізичного навантаження (стоячи та з коліна) з різних дистанцій.

Після закінчення вправ керівник стрільб капітан 1 рангу Юрій Алейников детально розбирав помилки кожного військовослужбовця та вказав на його сильні сторони.

Окрім цього бійці відділу спеціальних дій на воді працювали двома групами, попарно прикриваючи один одного автоматними чергами та у складі групи із чотирьох військовослужбовці.

В інші дні тижня стріляли військовослужбовці корабля морської охорони 3 рангу «Донбас», дивізіону катерів морської охорони та управління загону.

Під час проведення бойових стрільб фельшер відділення охорони здоров’я загону старший мічман Дмитро Фуштей провів іструкторсько-методичне заняття з тактичної медицини. Він розповів та наочно показав, як надається перша медична допомога пораненому бійцю на полі бою. Пізніше морські прикордонники практично відпрацьовували дії надання першої медичної допомоги.

Загалом до стрільб було залучено вісімдесят відсотків прикордонників загону морської охорони.

Мирон Григорович Сидор

 


     Отправить в Facebook      Отправить в Twitter
Полная версия© 2007-2017 Интернет-обозрение Главное™