Главное™

Украинский фильм "Женщина на войне" покажут на Каннском кинофестивале (фото)


Об этом сообщается на странице Госкино Украины в соцсети:

Повнометражний художній фільм «Жінка на війні» режисера Бенедикта Ерлінґсона, створений у копродукції Франції, Ісландії та України за підтримки Держкіно, відібрано до конкурсної програми «Semaine de la Critique» («Тиждень критики») 71-го Каннського міжнародного кінофестивалю.

Як повідомила компанія Solar Media Entertainment, у рамках однієї із найстаріших секцій Каннського кінофестивалю – програмі «Тиждень критики» – і відбудеться світова прем’єра картини.

Каннський міжнародний кінофестиваль, один із найвпливовіших кінофестивалів світу, цьогоріч пройде з 8-го по 19-те травня.

Як зазначив Голова Держкіно Philip Illienko: «Ми дуже раді, що створений за підтримки Держкіно фільм візьме участь у такій престижній програмі Каннського кінофестивалю. Це ознака ефективної політики у питанні європейської інтеграції українського кіно. Цьогоріч це вже друга українська стрічка, яка бере участь у міжнародному кінофестивалі класу «А».

У фільмі «Жінка на війні» підіймається болюча проблема деградації навколишнього середовища, що передається через боротьбу жінки, котра сама, на противагу всій громаді, вирішує взяти на себе місію із захисту природи та збереження височин Ісландії.

«Жінка на війні» продюсується Маріанн Слот і Карін Лебланк зі Slot Machine (Франція), Бенедиктом Ерлінґссоном з Gulldrengurinn (Ісландія) у копродукції з Сергей Лавренюк, Solar Media Entertainment (Україна), Берґстейнном Бйорґюльфссоном, Köggull (Ісландія), Бірґіттою Бйорнсдоттір Vintage Pictures (Ісландія).


Полная версия
© 2007-2019 Интернет-обозрение Главное™