Главное™

Бех: Главная задача полиции - предоставлять качественный правоохранительный сервис населению


Про це начальник ГУНП в Харківській області заявив під час зустрічі із представниками центральних та регіональних засобів масової інформації. Керівник обласного главку поінформував журналістів про результати роботи органів та підрозділів поліції протягом 2018 року та відповів на запитання щодо розслідування резонансних кримінальних проваджень.

Як повідомив Олег Бех, за 4 місяці поточного року підрозділи поліції відреагували на 156 тисяч повідомлень про правопорушення та інші події, що на 18% більше, ніж у минулому році. Рівень злочинності в розрахунку на 10 тисяч населення залишився на рівні минулого року, склав 50 злочинів та відповідає середньому в державі.

- Зараз спостерігається зниження практично всіх видів злочинів, - розповів очільник харківської поліції. - Загалом розкрито майже 5 тисяч злочинів, у тому числі 44 вбивства, 45 розбійних нападів, 159 грабежів та 39 незаконних заволодінь автотранспортом.
Розслідувано 6 тисяч кримінальних правопорушень. До суду направлено кримінальні провадження відносно 5 суспільно небезпечних організованих злочинних угруповань, установлено 16 учасників злочинних груп, яких викрито у вчиненні 30 злочинів.

З незаконного обігу вилучено 73 одиниці зброї та майже 3,5 тисяч боєприпасів.

- На сьогоднішній день найбільшу актуальність для поліції має збільшення кількості шахрайств та крадіжок, - зазначив Олег Бех. – Ці види злочинів реєструються практично щодня. За даними напрямками ми значно активізували свою роботу, вона планується на системному аналізі криміногенної ситуації в місті та області. Також, за даними соцопитувань, на першому місці серед питань, що сьогодні хвилюють населення, знаходиться безпека на вулицях. Ми розробляємо нові маршрути, збільшуємо кількість патрулів, щоб максимально ефективно протистояти вуличній злочинності.

За словами заступника начальника Головного управління – начальника СУ ГУНП в Харківській області Сергія Чижа, головний результат, якого досягли поліцейські Харківщини – це повна відмова від нарощування статистичних показників. Увага правоохоронців зосереджена на об’єктивному та якісному розслідуванні тяжких та особливо тяжких злочинів, щоб кожна винна особа, яка порушила закон, понесла заслужене покарання.


Полная версия
© 2007-2019 Интернет-обозрение Главное™