Главное™

В Киеве обнаружен мощный конвертцентр


Генеральной прокуратурой Украины разоблачен «конвертационный центр», следствием противоправной деятельности которого является недополучение государством налогов в размере более 30 млн грн. Так сообщают в пресс-службе ГПУ.

Департаментом з розслідування особливо важливих справ в сфері економіки Генеральної прокуратури України за оперативного супроводження оперативного управління Головного управління ДФС у Київській області викрито «конвертаційний центр», який в період з 2016 року – по теперішній час надавав підприємствам фармацевтичної галузі міста Києва, Київської та інших областей послуги з мінімізації податку на прибуток підприємств, формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

За час роботи «конвертаційного центру» сформовано «фіктивну» витратну частину групі підприємств реального сектору економіки, за начебто надані послуги з дослідження кон’юнктури ринку на загальну суму 320 млн грн, внаслідок чого державним бюджетом України недоотримано податків на суму понад 30 млн грн.

Задля отримання беззаперечних доказів протиправності запровадженої схеми 15.05.2018 проведено низку обшуків в ході яких виявлено та вилучено документи фінансово-господарської діяльності фіктивних підприємств, грошові кошти, чорнову бухгалтерію, печатки транзитно-конвертаційних підприємств та інші речі і документи, які мають значення для кримінального провадження.

На даний час, триває досудове розслідування.


Полная версия
© 2007-2019 Интернет-обозрение Главное™