Главное™

Яркие моменты: как проходил Чемпионат Нацгвардии по кросфиту (фото)


10 липня, на території військової частини 3027 в с. Нові Петрівці фінішували змагання з функціонального багатоборства на «Найбільш фізично підготовлений підрозділ Національної гвардії України».

Суддівська колегія Федерації функціонального багатоборства України та судді Нацгвардії визначили три команди переможців:

  • серед оперативно-територіальних об’єднань - це Південне ОТО
  • частин прямого підпорядкування – в.ч. 2269,
  • частин з охорони атомних електростанцій – кубок отримала в.ч. 3043.

Чемпіонат визначив переможців серед 17 збірних команд військових частин-учасників, в яких змагалися 110 спортсменів ( 50% серед них є учасниками АТО).

Всі три дні хлопці змагалися за різними напрямами: 8 липня, на початковому етапі чемпіонату, бійці виконували індивідуальні силові вправи, 9 липня - 17 команд-учасників конкурували у воєнізованому кросі з подоланням перешкод, а вже сьогодні, 10 липня, гвардійці відпрацьовували силову естафету.

Кубки переможцям та спортивний тренажер «найбільш підготовленому підрозділу» - команді Південного ОТО вручав командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров.

«Я вдячний суддям і організаторам за проведену роботу. Щодо учасників, то кожен з вас показав хороші результати і довів самому собі, що може це зробити. Багатьом слід рівнятися на вас. Наші воїни здатні захистити свою країну»,- зазначив командувач.

Нагадаємо, організаторами заходу стала Федерація функціонального багатоборства України разом з Національною гвардією України. Чемпіонат Національної гвардії України з функціонального багатоборства – один з основних кроків до розвитку сучасних методів фізичної підготовки бійців.


Полная версия
© 2007-2019 Интернет-обозрение Главное™