Главное™

Госпогранслужба решила возобновить работу КПВВ "Каланчак" и "Чаплинка"


Госпогранслужба решила возобновить работу контрольных пунктов въезда-выезда "Каланчак" и "Чаплинка" на административной границе с Крымом. Они были закрыты с 6 сентября из-за выбросов на заводе "Крымский титан", расположенного на временно оккупированной территории.

Об этом сообщила пресс-служба ГПСУ.

Завтра, 15 вересня 2018 року, контрольні пункти в’їзду-виїзду «Каланчак» та «Чаплинка» відновлять свою роботу. Операції щодо здійснення пропуску осіб та транспорту через адмінмежу прикордонники Херсонського загону розпочнуть о 10.00.

Нагадаємо, що для збереження життя та здоров`я громадян, які прямували через КПВВ, і персоналу Держприкордонслужби через небезпечну екологічну ситуацію, що склалася на заводі «Титан» на території ТОТ АР Крим, було прийнято рішення про тимчасове припинення роботи цих контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

Відмітимо, що Державна прикордонна служба продовжить відстежувати ситуацію. У разі погіршення ситуації і виникнення загрози життю та здоров’ю мирного населення може знову бути прийняте окреме рішення про припинення здійснення пропуску громадян через КПВВ.


Полная версия
© 2007-2019 Интернет-обозрение Главное™