Главное™

Князев: подразделение детективов станет "локомотивом", который изменит структуру следствия в государстве


На этом Глава Нацполиции Украины заявил сегодня, 14 сентября, во время рабочего совещания по результатам деятельности Главного следственного управления.

В совещании приняли участие руководители следственных подразделений и подразделений детективов, отмечает пресс-служба НПУ.

За словами Сергія Князєва, керівництво Нацполіції перевірило роботу 25 відділів та відділень поліції у сільській місцевості. Відтак глава відомства наголосив на необхідності делегування регіонам повноважень за окремими напрямками діяльності.

Зокрема, йдеться про ефективний розподіл кадрів на місцях та використання матеріальних ресурсів, які надаються до регіонів у повному обсязі.

Водночас Сергій Князєв поставив завдання керівникам центрального апарату НПУ та обласних управлінь проаналізувати роботу з моменту запуску експерименту щодо створення підрозділів детективів. За результатами цього аналізу можна буде визначити позитивні моменти та недоліки в роботі підрозділів карного розшуку і слідства, стан укомплектування цих підрозділів в областях тощо.

Крім того, аналіз покаже ефективність роботи детективів – в розрізі судових вироків для членів організованих злочинних груп.

«Саме цей підрозділ поступово має змінювати підхід до проведення слідчих дій, до документування правопорушень. Ви будете тим «локомотивом», який змінить структуру слідства в державі. Своїми швидкими, ефектними розслідуваннями та судовими вироками ми прийдемо до успішного результату. В цьому і полягає експеримент з детективами як зміна форми розслідування злочинів», – підкреслив Сергій Князєв.


Полная версия
© 2007-2019 Интернет-обозрение Главное™